Sedmaši i osmaši na kazališnoj predstavi

22. listopada 2018. godine učenici sedmog i osmih razreda naše škole u pratnji knjižničara, asistentice, učiteljice Geografije i učiteljice Hrvatskog jezika bili su u POU Kutina na kazališnoj predstavi „Pola-pola“.

Predstava je nastala u koprodukciji: Teatar Poco Loco, Kazališna Družina Pinklec, Čakovec i Teatar Exit, Zagreb.

Predstava progovara o problemu razvoda iz perspektive djece koja to uskoro više neće više jer im se približava pubertet, jer imaju svoje brige, svoje tajne, svoje težnje da se odcijepe od roditelja i postanu samostalne ličnosti, a uza sve to moraju se nositi s problemima i tajnama svojih roditelja.

Učenici su bili oduševljeni viđenim i s veseljem iščekuju novu predstavu.

Tekst, prema mrežnoj stranici POU Kutina, prilagodila i fotografije snimila: Sanja Feltrin, prof.