Sedmaši i osmaši na kazališnoj predstavi u Kutini

Povodom Svjetskog dana kazališta za mlade u kino dvorani Pučkog otvorenog učilišta u Kutini učenici sedmih i osmih razreda, u pratnji učiteljica Maje Rosavec, Lidije Dražić i Sanje Feltrin, pogledali su kazališnu predstavu „Tko nema u vugla, googla“.

Predstavu je režirao Peđa Gvozdić, a nastala je u suradnji Gradskog kazališta Sisak i Kazališta „Zorin dom“ iz Karlovca. Glume: Peđa Gvozdić, Sara Ipša i Filip Eldan.

U ovoj komediji prepoznali smo i sebe, jer danas su mladi doslovce postali ovisnici o „googlanju“ te ne primjećuju ništa drugo i nikog drugog oko sebe. Sat vremena smijeha i zadovoljna lica učenika dokaz su da je predstava ostvarila svoj cilj – osvješćivanje svih nas: bez mobitela se ipak može.

Tekst i fotografije: Sanja Feltrin