Učenici predmetne nastave na natječaju "Moja priča" 2017.

Knjižnica i čitaonica Kutina i ove je godine povodom Dana grada Kutine organizirala "Moju priču",literarni

natječaj za učenike kutinskih osnovnih škola.

Učenici predmetne nastave predstavili su se s mnogo radova na različite teme.

Borna Šamec, Josip Domitrović i Josip Maršon, učenici petog razreda, pisali su o domovini. Učenik 7.b razreda David Knežević napisao je pjesmu o samoći, a Tena Puškarić i Leonarda Aparac, učenice 8.a razreda, napisale su svoja razmišljanja o rastanku. Ivan Matej Hoke i Dora Bogunović iz 8.b također su se predstavili sastavcima na temu rastanka, ali  i na temu obitelji. Mentorica im je bila učiteljica Sanja Feltrin.

Na natječaju se svojim radom predstavila i Tea Potužak, učenica 8.b razreda, pod mentorstvom učiteljice Lee Rugole.

U glazbenom dijelu programa nastupio je Ivan Lacko, naš učenik petog razreda. Radove uskoro potražite na našem digitalnom listu.

Tekst i fotografija: Sanja Feltrin