eTwinning projekt: Happy, safe child

U ožujku ove godine završio je drugi modul eTwinning projekta Happy, safe child pod nazivom Škola emocija (School of emotions). Cilj ovog modula bio je osvijestiti učenike o njihovim emocijama, razlikovati emocije te kako se nositi s emocijama u određenim situacijama. Također u sklopu ovog modula obilježili smo i 20.3.-Dan smijeha. U područnoj školi Janja Lipa svi učenici su se uključili u ovaj dio projekta, odnosno 1., 2. i 4. razred. Emocija kojom smo se mi bavili bila je sreća. Inspirirani drugim partnerskim školama zemalja EU, mi smo ovaj modul organizirali u fotografskom obliku. Nakon razgovora o emocijama i njihovom značenju, učenici su dobili zadatak fotografirati sebe i osobe, stvari, životinje, općenito situacije u kojima se oni osjećaju sretno i sigurno. Krajnji rezultat ovog projekta su odlične i pozitivne fotografije koje ćemo iskoristiti te u travnju organizirati školsku izložbu kao krajnji rezultat ovog eTwinning projekta. Ovaj je projekt i dobio službeni eTwinning certifikat kao dokaz o sudjelovanju i suradnji s ostalim 29 škola iz zemlja EU.

Učiteljica: Tanja Tominović Pučko

Obilježavanje:  9.4.2018.

Komentari: Ostavite komentar

* E-mail će biti objavljen na web stranici.