OBAVIJEST O 1. DANU NASTAVE, 3.9.2018.

Prvi dan nastave odvijat će se u matičnoj školi gdje će djeca provesti neko vrijeme svatko sa svojim razrednikom, a zatim će u  crkvi u Banovoj Jaruzi biti misa za početak školske godine. Nakon toga djeca će autobusom biti vraćena u svoja mjesta. Predviđeno vrijeme povratka je iza 12 sati.

VOZNI RED AUTOBUSA:

JANJA LIPA   -    8.30

JAMARICE    -     8.40

MEĐURIĆ    -      8.50

ZBJEGOVAČA -   9.05

ŽELJEZNIČKI BANOVA -  9.10

Misa počinje u 11 sati. Molim roditelje koji ne žele iz vjerskih razloga (jer su druge vjere) da im dijete ide na misu da dođu po djecu u 10.50.

Ravnateljica:

Sanja Marčec

Komentari: Ostavite komentar

* E-mail će biti objavljen na web stranici.